Canli destek icin tiklayin !   |   itptelekom.com.tr'i' giris sayfaniz yapin !

Radyo Vericileri
   ABE Elektronik Radyo Vericisi (0)
Otomasyon sistemleri
   İTP Yayıncılık Otomasyon (1)
Mikrofonlar
   Senneheiser Mikrofonlar (2)
   Shure Mikrofonlar (0)
Monitorler
   SONY Monitorler (0)
   JVC Monitorler (2)
   Panasonic Monitorler (1)
Yayın Masaları-Mikserler
   Sony Yayın Masası/Mikser (1)
   JVC Yayın Masası/Mikser (0)
   Panasonic (2)
   Tascam (0)
   OXYGEN odio mikserler (1)
   Digital Video Mixer DVM-ODYSSEY 4 H (1)
Videolar
   Panasonic videolar (0)
   Sony Videolar (0)
   JVC Videolar (1)
Kameralar
   JVC Kameralar (4)
   Sony Kameralar (1)
   Panasonic Kameralar (6)
Tv Vericileri
   ABE Elektronik Tv Vericileri (2)
Anolog Linkler
   ABE Elektronik Linkler (1)
   Mobil Live Broadcast (1)
Digital Linkler
   ABE Elektronik (0)
   Digital Linkler (3)
Diğer Ürünler
   Diğer Çeşitlerimiz (2)
Naklen Yayın araçları
   Canlı yayın araçları (1)
   Ka bant yeni nesil Canlı yayın araçları (0)
Rds Coder
   Dolphin (1)
   Shark (1)
Procecessors
   Falcon15 (1)
   Falcon35 (1)
   Falcon50 (1)
ITP PRODUCTİON
   Çizgi film (3)
   Neon HD-SD Sanal stüdyo (1)
Web Tv canlı yayın hizmetleri
   Web Tv canlı yayın hizmetleri (3)
Videolar
   Videolarımız (0)
 
?r?n Aray?n :
GY-HD111 Kamera ve HD-50 Video Recorder Bilgileri

GY-HD111 KAMERA VE HD-50 VIDEO RECORDER

1-HDV TAMAMEN GELİŞEN TARAMA:

Sanayinin profesyonel liderleri bizimle gelişmiş bir tarama sistemi hakkında konuştular, bu sistem hareket eden goruntuleri yuksek kalite de kaydetmek ve çekmeyi kapsıyordu. PRO HD 720 gelişmiş HDV formatını kullanmakta ve bugunun dijital sergileme kapasitesine erişmiş kolay bir şekilde degiştirilebilen (kuçultılmeden) doguştan gıcır gıcır bir HD goruntusu uretir.

2-ZAMAN KODU:

Butun profesyonel sistemler gibi HD PRO da kaydetme ve zaman kodunu gosterme ozelligine sahip uygun menu teyp in başında zaman kodunu kurmayı çok kolaylaştırmaktadır.sadece REC-RUN yada RE-GENARATİON modu seşilerek yapılabilmektedir.

3 ÇOK BECERİKLİ VİDEO SIKIŞTIRMA OZELLİGİ:

En yuksek HD kayıt kalitesini saglamak için JVC Broadcast sanayii nin standardı olan MPEG ana profil HL-14 u kullanmaktadır. Frame-bourd sisteminden daha becerikli bir sistem sunmak için PRO HD çok yerinde bir seçimdir. NON-LİNEAR daki son gelişmeler PRO HD yi butun non linear sistemlere taşıma imkanı sunmuştur.Dijital transferler IEEE 1394 uzerinden ve transfer ozelliklerinin tum ileri ozellikleriyle dogrudan yapılmaktadır.

4-İKİLİ KAYIT SİSTEMİ:

DV Tape ve Hard disk suruculerinden yararlanarak dizayn edilmiştir. Pro HD medyada çok yonlulugu mukemmel bir sekilde sunuyor becerikliligiyle verimliligi en yuksek noktaya çıkarıyor. Ekonomik kayıt ve duşuk fiyatlı arşivleme imkanı saglar. Bu butun dunyadaki profesyonel DV kullanıcıları tarafından çoktandır geniş bir şekilde kullanılmaktadır. Tape-Hard disk surucu gibi JVC nin ikili kayıt sisteminin dogasında olan avantajlar herkes tarafından takdir edilmektedir. İkili kayıt sistemi size hızlı ve verimli HDD -based kayıt sunar. yeni geliştirilen MPEG2 lede yuksek kalitede çok kucuk DV kasetleri uzerine resimler kayıt edebiliyoruz dolaysıyla maliyetleri en aza indirebilme olanagı saglar hemde ek ve ozel bir ekipman gerektirmeden.

HDV VE DV UYUŞUMU:

JVC resim kalitesini ve performansını arttırmak için HDV 7200 sistemini çalıştırmaktadır. HDV nin kullanıldıgı çozum 1280xx720 ye karşı bu gunde kullanılan HD urunlerinin LCD plasma DLP ve D-ILA ile aynıdır. HDV formatı profesyonel DV ile aynı kayıt alanını kullanır. Bundan çıkan sonuç Pro HD size kayıt alanı uyusumu sunuyor DV formatı ve aynı kayıt zamanıyla onun muhteşem çozumu ve gelişmiş oluşumuyla pro HD dgıtımı 16:9 HD mod ve SD mod da en yuksek performansa ulaşmıştır. HD yada SD şeklinde kayıt yapabilme ozelligi pro HD yi profesyoneller için ideal bir seçim haline getirmiştir.

GELİŞMİŞ TARAMA:

Yeni Pro HD urunleri yuksek sonlu dijital sinema kameralarıyla aynı gelişmiş tarama sistemini kullanmaktadır. Gelişmiş tarama sistemi dondugu veya agır cekime geçtigi zaman her çerçeve orjinal yani mukemmel goruntunun butun ozellgini içermektedir. HD geliştirlmiş videodan yakalanan goruntuler diger videolarınkine gore daha iyidir gelişmiş kayıt sistemi sayesinde mukemmel bir goruntu sunar.

ÇOKLU FORMAT ÇIKIŞI BR-HD50:

Geliştirilmiş şekilde taranan resimler kolaylıkla interlace formatına donusturulur. (Tek satırları çerçeve birden çıkarıp çerçeve 2 dende çıkarıp yeni bir alan oluşturarak) BR-HD50 sadece 720 p ile çıkış yapmaz aynı zamanda tarama çeviricisi 1080 i oluşturabilir ve standart açıklık sinyalleri çevirmenin başka yoluda daha teknik bir sahaya sahip olması bu hardware le basarılı bir sonuca ulasmak için işaret algılayıcı programlar gerektirir.

REAL 24P:

24p gelişmiş full HD resimleri sinematografik başvurular için oldukça uygundur. Çekimden yapıma ve yayılmaya kadar HD sistemi produksiyona rahatlıkla kurulabilir 24p goruntulerinden farklı olarak 24p HD video SD ye donuştutuldugunde ortaya çıkan sonuç DVD lerdir kamera kendiliginden donuk kutu ve C-Maunt adabtor gibi ozelliklerle konfigure edilmiş olabilir. Bu ilk film lenslerini almak içindir.

BLU-RAY VE HD-DVD UYUMU:

IEEE 1394 konnektor size kurgu için dijital çıkış (ve kayıt için) olanagı saglıyor. Ayrıca yeni nesil DVD formatına da direkt tranfer saglıyor Pro HD kameraları ve kaydedicileri içerdikleri dogustan MPEG2 TS ozelligiyle DVD formatına kolaylıkla transfer edilebilen kayıt sinyali saglamaktadır.

 
» Büyük resim için tıklayınız.
» Teknik tablo için tıklayınız.
 
Fiyat? : 0,00 TL
( Fiyata KDV Dahildir )
 
Taksit Seçenekleri :

Geri dönmek için tıklayınız